Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Zagreb i Sjeverna Hrvatska

Tvoji glavni zadaci bit će:

  • upravljanje većim brojem BIPA poslovnica
  • odgovornost za ostvarenje prodajnih rezultata
  • odgovornost za vođenje, educiranje i motiviranje prodajnog tima
  • planiranje, koordinacija i kontrola operativnog poslovanja pojedinih prodajnih mjesta
  • razvoj i unapređenje postojećih poslovnih procesa

Od tebe očekujemo:

  • višegodišnje iskustvo rada u maloprodaji na istim ili sličnim pozicijama
  • izvrsne rukovoditeljske vještine
  • izvrsne analitičke i organizacijske vještine
  • izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije te spremnost na česta putovanja
  • korištenje MS Office paketa

Zašto baš BIPA? Jer ti nudimo:

  • siguran posao u brzorastućoj i inovativnoj internacionalnoj organizaciji
  • mogućnost utjecaja na razvoj drogerijskog tržišta
  • procjene djelatnika te razvojni planovi
  • godišnji razgovori o radnoj uspješnosti i usmjeravanje
  • bonusi u skladu s ostvarenim ciljevima
  • mogućnost internog rasta i napredovanja
  • službeno vozilo, laptop i službeni mobitel
  • dodjela nagrada po dostignućima te izbor NajProdavaonica i NajKolege

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta prijaviti se možete do 17.5.,