Voditelj poslovnice (m/ž) Poreč

Poreč, Hrvatska

Voditelj poslovnice (m/ž)

Poreč

ŠTO TI NUDIMO:

  • siguran posao u inovativnoj internacionalnoj organizaciji
  • ugovor na neodređeno
  • mentorstvo i redoviti razgovori o zadovoljstvu, uspješnosti i tvojim ambicijama
  • mogućnost internog napredovanja
  • prostor za utjecaj na razvoj drogerijskog tržišta
  • dodjela nagrada po dostignućima te izbor Najprodavaonica i Najkolega

ŠTO ĆEŠ RADITI

  • upravljanje poslovnicom, operativni poslovi, odgovornost za rezultate poslovnice
  • motiviranje i briga o djelatnicima, organizacija plana rada
  • briga o asortimanu (popunjenost, rokovi, narudžbe ) i o izgledu prodajnog prostora

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • minimalno 1 godinu iskustva kao voditelj poslovnice ili voditelj odjela
  • odlične organizacijske vještine, proaktivnost i samostalnost te orijentiranost na ciljeve
  • spremnost na kontinuirano učenje i razvoj te stalno ulaganje u tim

Misliš da je BIPA tvoje buduće radno mjesto?

Daj nam priliku da te upoznamo! Pošalji nam svoju prijavu s potrebnim podacima do 16.12.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji