Vizažist (m/ž) Split

Split, Hrvatska

Vizažist (m/ž)

Split

ŠTO TI NUDIMO

  • siguran posao u inovativnoj internacionalnoj organizaciji
  • ugovor na neodređeno, puno radno vrijeme
  • mentorstvo i redoviti razgovori o zadovoljstvu, uspješnosti i tvojim ambicijama
  • prostor za utjecaj na razvoj drogerijskog tržišta
  • dodjela nagrada po dostignućima te izbor Najprodavaonica i Najkolega
  • prijevoz i putni troškovi
  • mjesečni dodatak za topli obrok
  • isplata plaće do 5. u mjesecu
  • osiguranje od nezgode 24h
  • božićnica i uskrsnica
  • jednokratna naknada za radnu odjeću
  • jednokratna naknada za rođenje djeteta
  • slobodan prvi dan škole za prvašiće i prvo upisnike u vrtić
  • slobodan dan za darivanje krvi
  • Multisport kartica

ŠTO ĆEŠ RADITI

  • odabir optimalne usluge ovisno o potrebama klijenata (konzultiranje)
  • izrada make-up look-ova ovisno o željama / prigodi klijenata
  • savjetovanje klijenata o asortimanu dekorativne i preparativne kozmetike
  • promocija različitih make-up look-ova za potrebe raznih kanala (sudjelovanje u izradi, snimanju materijala, pojavljivanje u materijalima … za društvene mreže, BC Mag i dr.)
  • suradnja s odjelom marketinga vezano za beauty aktivnosti
  • prisustvo na raznim promotivnim eventima u organizaciji dobavljača
  • aktivno sudjelovanje u aktivnostima odjela prodaje

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • poželjna diploma/uvjerenje programa profesionalni certificirani vizažist
  • iskustvo u šminkanju
  • poznavanje drogerijskog asortimana dekorativne kozmetike
  • ugodnost u nastupu s klijentima, kolegama, …
  • organiziranost
  • fleksibilnost i otvorenost za nove beauty projekte
  • urednost i brigu o čistoći jedinica, pribora, proizvoda
  • komunikacijske i prodajne vještine
  • samostalnost u obavljanju posla
  • poželjna su osnovna znanja o manikuri (nije uvjet)
  • vozačka dozvola B kategorije

Misliš da je BIPA tvoje buduće radno mjesto?

Daj nam priliku da te upoznamo! Pošalji nam svoju prijavu s potrebnim podacima do 18.04.2023.

Ukoliko imaš otvorene profile na društvenim mrežama gdje možemo vidjeti tvoj rad – slobodno u životopis uvrsti link ili naziv profila.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji