Stručnjak za obuku i razvoj

Zagreb, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Stručnjak za obuku i razvoj (m/ž)
Zagreb

ŠTO TI NUDIMO

  • ugovor na neodređeno
  • prijevoz i putni troškovi
  • mogućnost rada od kuće
  • mjesečni dodatak za topli obrok
  • isplata plaće do 5. u mjesecu
  • osiguranje od nezgode 24h
  • božićnica i uskrsnica
  • jednokratna naknada za rođenje djeteta
  • slobodan prvi dan škole za prvašiće i prvo upisnike u vrtić
  • slobodan dan za darivanje krvi
  • Multisport kartica

ŠTO ĆEŠ RADITI

Razvoj i obuka

  • utvrđivanje potrebe za razvojem zaposlenika i ispitivanje potrebe za internim i eksternim tečajevima obuke zajedno s HR timom
  • provedba natječaja za vanjske tečajeve i odabir vanjskih trenera u suradnji s HR timom
  • priprema i prilagodba kataloga treninga kao i izrada planova i rasporeda treninga
  • administriranje, kreiranje i održavanje edukacijskih sadržaja u internom e-learning sustavu s kolegama iz drugih odjela
  • lokalizacija edukacijskih materijala, spuštenih iz grupacije
  • sudjelovanje na međunarodnim sastancima na temu edukacija
  • organizacija i održavanje internih i eksternih edukacija
  • administracija procesa obuke od početka do kraja (npr. kreiranje obrazaca za registraciju i popisa sudionika, slanje pozivnica, administriranje računa itd.)
  • suradnja i koordinacija vanjskih agencija za obuku, trenera i hotelskih partnera
  • evaluacija ocjene seminara i izrada polugodišnje statistike obuke

Budžetiranje i kontroling

  • briga o godišnjem edukacijskom budžetu
  • kontrola učinkovitosti i troškova edukacija

Upravljanje učinkom

  • osposobljavanje rukovoditelja za provođenje godišnjih razgovora
  • izrada planiranja karijere te pomoć pri izradi individualnih razvojnih planova za ključne zaposlenike na temelju evaluacije zajedno s HR timom
  • organizacija, priprema i sudjelovanje u razvojnim mjerama (npr. razvojni centar, 360° povratne informacije…)
  • upravljanje procesom provedbe godišnjih razgovora o procjeni i potencijalnih talent konferencija te također priprema i moderiranje istih

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • najmanje 3 godine profesionalnog iskustva na sličnim poslovima
  • iskustvo rada u LMS-u
  • vrlo dobre informatičke vještine (MS-Office)
  • odlično poznavanje engleskog jezika
  • visoke organizacijske sposobnosti i strukturiran način rada
  • visoko razvijene komunikacijske kompetencije
  • inovativnost, kreativnost, proaktivnost, orijentiranost na ljude, timski igrač, empatičnost, samorefleksija
  • train the trainer poželjno

Ukoliko smatraš da je BIPA okružje gdje bi bilo lijepo i poticajno raditi i razvijati se te ispunjavaš navedene uvjete natječaja … slobodno nam se javi do 18.02.

Za prijavu je potrebno dostaviti životopis i zamolbu.