Skladištar

Sveta Helena, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Skladištar (m/ž)

Sveta Helena

ŠTO TI NUDIMO

  • ugovor na neodređeno
  • prijevoz i putni troškovi
  • mjesečni dodatak za topli obrok
  • isplata plaće do 5. u mjesecu
  • osiguranje od nezgode 24h
  • božićnica i uskrsnica
  • jednokratna naknada za rođenje djeteta
  • slobodan prvi dan škole za prvašiće i prvo upisnike u vrtić
  • slobodan dan za darivanje krvi
  • Multisport kartica

ŠTO ĆEŠ RADITI :

  • zaprimanje robe te evidencija i skladištenje zaprimljenog
  • preuzimanje povrata robe iz prodavaonica, razvrstavanje, sortiranje i evidencija zaprimljenog
  • pripremanje robe i sredstava za slanje u prodavaonice, evidencija razduženog
  • preuzimanje i skladištenje arhive iz prodavaonica i centrale
  • pripremanje opreme za otvaranje novih prodavaonica, evidencija razduženog
  • integracija u odjel logistike - po potrebi slaganje marketinških  materijala, deklaracija i ostalih poslova
  • kontrola inventurnog stanja i naručivanje potrebne opreme za sigurnu zalihu

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • SSS
  • samostalnost i proaktivnost u radu
  • poznavanje MS Office

Ukoliko smatraš da je BIPA okružje gdje bi bilo lijepo i poticajno raditi i razvijati se te ispunjavaš navedene uvjete natječaja … slobodno nam se javi do 18.02.

Za prijavu je potrebno dostaviti životopis i zamolbu.

Skladištar

Opis posla

Skladištar