Prodavač / blagajnik (m/ž) Pula

Pula, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

ŠTO TI NUDIMO:

  • siguran posao u inovativnoj internacionalnoj organizaciji
  • ugovor na neodređeno
  • mentorstvo i redoviti razgovori o zadovoljstvu, uspješnosti i tvojim ambicijama
  • mogućnost internog napredovanja
  • prostor za utjecaj na razvoj drogerijskog tržišta
  • dodjela nagrada po dostignućima te izbor Najprodavaonica i Najkolega

ŠTO ĆEŠ RADITI

  • savjetovati kupce i pomagati im u procesu kupovine
  • brinuti o asortimanu, izgledu prodajnog prostora
  • zaprimati i slagati robu, raditi inventure, označavati cijenama i marketinškim materijalom
  • pomagati kolegama da postignete zadane rezultate prodavaonice

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE

  • komunikacijske i prodajne vještine
  • proaktivnost i samostalnost u obavljanju posla
  • motiviranost i orijentiranost na ciljeve

Misliš da je BIPA tvoje buduće radno mjesto?

Daj nam priliku da te upoznamo! Pošalji nam svoju prijavu s potrebnim podacima do 30.11.